בחירת רהיטים למשרד

בין אם אתה משפץ את המשרד הישן שלך או ין אם אתה פותח עסק ובונה משרד חדש המאמר הזה הוא בשבילך. מאמר זה נעמוד על החשיבות הרבה שיש לרהיטים במשרד שלך ועל הדברים עליך לשים אליהם לב בעת בחירתם. משרד עודה הוא משרד אשר משמש לצרכים רבים, החל מחדר קבלה ללקוחות, דרך חדרי עבודה או פינות עבודה לעובדים השונים וכמובן חדר למנהל, ייתכן שהוא כולל גם חדר ישיבות או חדר ארכיון ועוד. לכל אזור משרד יש צורך שונה ובעת בחירת הרהיטים למשרד עליך לתת את הדעת לכך.
כמובן ששולחן המנהל צריך להיות גדול ורחב יותר מאשר שולחן העובדים, שולחן הקבלה צריך להיות בגובה מיטבי אשר יאפשר קשר עין בין מזכירת המשרד לבין הלקוח, השולחן בחדר הישיבות צריך להיות בגודל אשר יאפשר את ישיבתם של כל הנוכחים בנוחות וברווח, הריהוט המשרדי בחדר הארכיון צריך להיות בגודל אשר יאפשר את אחסון כל הקלסרים וכן לאפשר חיפוש נוח וקל ועוד.
ביטחון ובטיחות
עם כל הרצון הטוב להתאים את הרהיטים למשרד ולאופיו צריך לזכור תמיד כי בסופו של יום בעת עודה משרדית העודים יושבים במשך רוב היום לזמן ממושך ולכן יש לרכוש כסאות משרדיים נוחים המותאמים לגבהים השונים של העובדים המספקים תמיכה ארגונומית לגב ולברכיים, כמו כן יש לשים לב כי ריהוט משרדי אשר צריך להזיז או לגרור ממקום למקום אינו כבד מדי ומאפשר הזזה מבלי לפגוע בעובד ובגופו.
השם שלך זה המשרד שלך
נקודה חשובה ומרכזית שיש להתחשב בה בעת בחירת הרהיטים למשרד היא מהו אופי המשרד שלך, מהו סוג השירות הניתן בו, מיהו קהל היעד העתיד להיכנס למשרד ובעיקר מה בדיוק אתה רוצה לשדר לכל הנכנס בשערי המשרד שלך, שהרי הרהיטים למשרד שתבחר הם אלו שייצרו את הרושם הראשוני ולעיתים העיקרי עליך, על המשרד שלך ועל השירות הניתן בו.
לסיכום ניתן לומר כי לרהיטים למשרד שתבחר חשיבות רבה הן במיתוג העסק שלך והן בבריאות העובדים שלך ובנוחות העבודה במשרד שלך ולכן עליך לחשוב היטב ולקחת בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים בעת בחירת הרהיטים למשרד שלך.

כתיבת תגובה