פיקוח בנייה על ידי מפקח בניה מקצועי

אחד הפתרונות שיכולים לעזור לבצע את הפרויקט בהתאם לדרישות של גורמים המוסמכים והתקנים הרלוונטיים היא להיעזר במפקח בנייה אשר אינו קשור למתכנן, לקבלן המבצע , למפקחת ,לבעלי מקצוע שונים וכו'.

לצורך כך קיימות חברות לפיקוח בנייה המומחיות בליווי פרויקטים של בנייה ע"י ביקורות טיב העבודות החל משלב התכנון- דרך ביקורת על התכנון , ובמהלך עבודות הבניה, ולבסוף בדיקה הסופית של הנכס וזאת הכול להתאמתו לדרישות גורמים המוסמכים ,התכנון והכללים המקובלים ותקנים הביצוע הנדרשת. זאת תוך עזרא על ביצוע העבודות לפי לוחות זמנים ועל עמידה בתקציב, ככל שניתן.

תפקידו של מפקח הבנייה לאורך כל שלבי הבנייה

מפקח הבנייה בודק את המצב של העבודה בכול שלב של התכנון או של הבנייה ומחפש אי התאמות בפרויקט -בתכנון וביצוע : אדריכלות, חשמל ומים,הבנייה עצמה (כולל שלד ,גגות, ריצוף, צביעה וכדומה). מפקח הבנייה הוא העיניים של הלקוח ואינו קשור למתכנן, לקבלן ולאיש מבעלי המקצוע השונים.

מפקח בנייה חייב להיות אובייקטיבי ולהגן על האינטרסים של הלקוח תוך שמירה על דרישות הרשויות המוסמכות והתקנים ותקנות תכנון והבניה.הבדיקות וביקורים צמודים לכל שלבי הבנייה. מפקח הבנייה בפרוייקט יספק ללקוח מידע אמין על התקדמות הבניה, כולל מתן פתרון בעיות בלתי צפויות שצצות עם הזמן.

פיקוח בנייה עם חברת הנדסה חדשה

חברת הנדסה חדשה מספקת שירותי פיקוח בנייה, בדיקות הנדסיות לאיתור ליקויים לאורך הבנייה, וליויי קבלנים בתהליכי בנייה. ליצירת קשר והזמנת ייעוץ: 073-784-2061